Σχετικά

Εναλλακτική κίνηση για την Τήνο, εκτεθειμένη σε μέρος που το προσβάλλει ο άνεμος και ορατή από όλους

Τετάρτη, 24 Αυγούστου 2016

Αποτελέσματα πανελληνίων 2015-2016 από το Γενικό Λύκειο και το ΕΠΑΛ Τήνου


Τα αποτελέσματα του κόπου τους είδαν σήμερα  χιλιάδες υποψήφιοι καθώς οι βάσεις εισαγωγής 2016 στην τριτοβάθμια εκπαίδευση ανακοινώθηκαν από το Υπουργείο Παιδείας. Στην ιστοσελίδα  http://results.it.minedu.gov.gr  πληκτρολογώντας:
α) τον οκταψήφιο κωδικό αριθμό τους και β) τα τέσσερα αρχικά γράμματα των προσωπικών τους στοιχείων (Επώνυμο – Όνομα –Πατρώνυμο - Μητρώνυμο) θα μπορούν οι υποψήφιοι να δουν σε ποια σχολή έχουν περάσει.
Από τα δυο λύκεια της Τήνου, πέρασαν συνολικά 48 παιδιά. 38 από το γενικό και 10 από το ΕΠΑΛ.
Οι νέοι φοιτητές είναι :
Από το Γενικό λύκειο με το νέο σύστημα:

Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Όν. Μητρός
Σχολή Επιτυχίας
ΑΝΔΡΟΒΙΤΣ
ΜΑΡΙΝΑ
ΑΛΟΙΣΙΟΣ ΛΟΥΙΤΖΙ
ΞΑΝΘΗ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΠΕΡΓΗ
ΣΟΦΙΑ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
ΦΩΤΕΙΝΗ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΡΙΝΑ
ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΒΙΔΑΛΗ
ΜΑΡΛΕΝΑ ΝΤΕΝΙΣ
ΠΑΥΛΟΣ
ΧΑΙΚΕ ΕΡΙΚΑ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΙΔΑΛΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΤΘΑΙΟΣ
ΜΑΡΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ) 
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΤΙΝΑ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΕΛΛΑΤΟΛΑ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΙΑΚΩΒΟΣ
ΜΑΡΙΓΟΥΛΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΔΕΣΙΠΡΗ
ΜΑΡΟΥΛΙΝΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΑΡΙΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΕΣΥΠΡΗ
ΣΜΑΡΑΓΔΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΕΛΕΝΗ
ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΑΡΔΑΜΙΤΣΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΙΡΗΝΗ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΚΑΣΤΟΡΙΝΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΟΛΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΚΟΜΝΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΜΙΧΑΗΛ
ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΚΟΥΜΑΡΙΑΝΟΣ
ΜΑΡΚΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΡΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ)
ΛΕΒΑΝΤΗ
ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΑΛΛΚΑΣΙ
ΑΡΤΑ
ΑΝΕΣΤΙ
ΣΑΖΕ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΕΓΚΟΥΛΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΑΡΙΕΤΤΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΜΙΧΑΗΛ
ΕΥΓΕΝΙΑ
ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΝΑΖΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΟΡΙΑΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΑΒΡΙΗΛ
ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΟΡΙΑΝΟΥ
ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΓΑΒΡΙΗΛ
ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΟΡΦΑΝΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ
ΣΙΜΟΣ
ΜΑΡΙΝΑ
ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΓΙΔΑ
ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΑΡΓΥΡΙΟΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΙΩΣΗΦ
ΜΑΡΙΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΛΛΗ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΠΟΛΥΞΕΝΗ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΛΥΤΑ
ΘΕΟΦΑΝΩ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΡΕΛΟΡΕΝΤΖΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΡΟΖΑ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΣΑΝΤΑΜΟΥΡΗΣ
ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΛΕΝΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΟΥΡΑΝΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΝΑ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΣΟΥΡΑΝΗ
ΕΛΕΝΗ
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΝΔΡΟΥΛΑ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΣΙΑΝΑΚΑ
ΜΑΡΙΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΣΟΥΛΧΑΙ
ΑΝΤΕΛΑΙΝΤΟ
ΑΛΜΠΕΡΤ
ΑΡΝΤΙΑΝΑ
ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε.  (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)

ΓΕΛ: Επιτυχόντες ομάδα Β (απόφοιτοι 2014)
Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Όν. Μητρός
Σχολή Επιτυχίας
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΠΤΙΣΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣΗΜΙΝΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΓΕΛ: Επιτυχόντες ομάδα Β (απόφοιτοι 2015)
Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Όν. Μητρός
Σχολή Επιτυχίας
ΔΕΣΥΠΡΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΡΓΥΡΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)

Από το ΕΠΑΛ με το νέο σύστημα:
Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Όν. Μητρός
Σχολή Επιτυχίας
ΑΛΒΕΡΤΗΣ
ΣΥΜΕΩΝ
ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ
ΑΝΝΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ
ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ
ΜΑΡΚΟΣ
ΘΗΡΕΣΙΑ
ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΔΕΛΩΤΗ
ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ
ΠΕΤΡΟΣ
ΜΑΡΙΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΕΜΠΙΠ
ΤΖΟΥΛΙΑΝ
ΒΑΛΜΙΡ
ΜΕΡΙΤΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ)
ΛΕΚΑΣΙ
ΘΕΟΔΩΡΑ
ΑΝΤΡΕΑ
ΛΕΟΝΟΡΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΝΑΖΟΥ
ΙΑΚΩΒΙΝΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΡΙΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΝΑΖΟΥ
ΜΑΡΙΑ- ΑΝΝΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΕΠΑΛ: Επιτυχόντες ομάδα Β (απόφοιτοι 2015) Νέο
Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Όν. Μητρός
Σχολή Επιτυχίας
ΔΕΛΛΑΤΟΛΑ
ΝΕΚΤΑΡΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΑΡΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)

ΕΠΑΛ Επιτυχόντες ομάδα Β (απόφοιτοι 2015) Παλαιό
Επώνυμο
Όνομα
Όν. Πατρός
Όν. Μητρός
Σχολή Επιτυχίας
ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΡΙΚΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
ΦΑΝΕΡΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου